+90 212 250 13 69 – 253 64 16
Bahriye Caddesi, No: 5 Kasimpasa- Beyoglu Istanbul
Hakkimizda / About Us

Hakkimizda / About Us

Deniz Palace Hotel?

Deniz Palace Hotel  turizm sektöründe ki tecrübesi ve kaliteli hizmetini, uluslararası çağdaş otelcilik anlayışı ile sentezleyerek yüksek kaliteli bir otelin gerektirdiği tüm donanımla üstün bir hotel hizmeti vermektedir. Otelimiz her türlü istek ve ihtiyacınızı karşılamak üzere, içinde ve yakın çevresinde bulunan sosyal imkânlarıyla; konakladığınız süreyi özel zamanlara dönüştürebileceğiniz seçenekler sunmaktadır. Deniz Palace Hotel, şehrin huzur noktasında, evinizi aratmayacak konfor ve huzurla hizmette fark yaratmaktadır.

 

Yenilenen yüzüyle…

Otelimiz komple yenilenerek tekrar hizmet vermeye başlamıştır. Otelimizde 21 Comfort Class Çift Kişilik Odalar bulunmaktadır. Her odada klima, LCD TV, Minibar, Uydu TV ve sınırsız Wi-fi (kablosuz) bulunuyor. Otelimizde 24 saat Buffet servis, sıcak ve soğuk içeceklerin yanında teras salonunda muhteşem İstanbul manzarası ile kahvaltı hizmeti vermektedir.

 

Konum

Otelimiz İstanbul’un merkezinde yer almaktadır. Taksim meydanının hemen yanında ve Eminönü Mısır Çarşısı, Sultanahmet Camii ve Aya Sofya’ya oldukça yakındır. Konumu itibariyle, gerek deniz limani, gerekse de ana trafik arteri üzerinde olmasi itibariyle İstanbul’un diğer tüm özel ve tarihi merkezlerine ulaşım dakikalar içerisinde sağlanabilir. Sadece 100 metre mesafede ve deniz kenarındaki sosyal tesislerde spor faaliyetlerinizi gerçekleştirebilir ve şehrin manzara ve diğer lezzetlerini tadabilirsiniz. Deniz Palace Hotel İstanbul, Atatürk Uluslararası Havalimanı’na 18 km mesafede yer almaktadır.

 

Deniz Palace turns your stay into a pleasure